Ümraniye Koltuk Döşeme

Çağdaş Koltuk Tamiri

Ümraniye Koltuk Döşeme

Ümraniye Koltuk Tamiri

Çağdaş Döşeme Atölyesi olarak Ümraniye ‘de koltuk döşeme ve koltuk tamir hizmeti vermekteyiz. Koltuk Döşeme ya da Koltuk Tamir ihtiyaçlarınız için 0530 515 19 69 nolu gsm ve 0216 505 51 18 nolu sabit numaralarımızdan bizleri arayarak ücretsiz servis ve tespit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Koltuk Tamir Hizmetlerimiz

Koltuk Yüz Değişimi (Döşeme)
Koltuk Cilası Yenileme
Koltuk İskelet Tamiri
Ofis Koltukları Tamiri
Çekyat Makası Tamiri
Koltuk Tamir Hizmetlerimiz

Koltuk tamir ve diğer döşeme işlemleriniz için fiyatlandırmamız tamamen ücretsiz bir şekilde müşteri ziyaretleri esnasında yapılır. Telefon ile fiyatlandırma tamamen piyasa tarafından bilinen belli başlı modeller için geçerlidir. Diğer Döşeme ve tamir işlemleriniz için öncelikle kumaş seçimi yapmanız ve firmamız servis elemanları tarafından koltuk modeline göre işçilik fiyatı ve diğer kullanılacak ekstra malzemelerin fiyatı tespit edilerek toplam fiyat belirlenmektedir. Ortalama bir koltuk takımına 24-30 metre kumaş gittiğini varsayarsak ve kumaşın metresinin de ortalama 15 Tl’den başlayıp 60 Tl’ye dayandığını da hesap edersek koltuğun döşeme fiyatına kumaşın etkisini daha iyi anlayabilirsiniz. Bu yüzden telefonda verilen fiyatlar ortalama standart kumaş bedeli 25 Tl düşünülerek verilmektedir. Dolayısı ile telefonda söylenen fiyatlar 25 Tl’lik standart kumaş fiyatıdır ve siz metresi 40 Tl’lik kumaş seçerseniz ve koltuğunuza 25 metre kumaş lazım sa bu da bizim konuştuğumuz fiyata ek olarak 25.15= 375 Tl gibi ek bir rakam eklenecektir.
Firma olarak kumaştan kar elde etmiyoruz. Sizler de kumaş alıp bize sadece döşeme yaptırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken koltuğun döşeme fiyatını bizden öğrenmek.

Koltuk Tamir Hizmetimizden Kredi Kartına 6-9 Taksit seçeneği ile faydalanabilirsiniz. Ödemelerimiz nakit olursa sipariş esnasında müşteri kumaş bedelini koltukları verirken ödemektedir. Diğer kalan kısım ise ürün tesliminde müşteri memnuniyetine oranla tahsil edilir. Kredi kartsız, havalesiz başka herhangi bir şekilde taksit seçeneğimiz yoktur. Çek ve ya senet ile Koltuk Tamiri hizmeti yapmamaktayız.

Koltuk modeli ve durumuna göre uygulanacak işlemlerin tespiti ve işçilik fiyatı çıkartılması: Koltuk takımlarında fiyatı etkileyen en önemli unsur koltuğun modeli ve modele göre koltuğa gidecek olan kumaş miktarıdır. Koltuk modeli işçilik açısından önem taşımaktadır. Çünkü düz model koltuk takımı ile kapitoneli koltuk takımı arasında işçilik fiyat farkı %50 gibi bir rakamdır. Düz model koltuk 750 Tl gibi rakamlarda yapılırken kapitoneli koltuklar ise 1750 Tl den başlayan fiyatlarla sadece işçilik ücretiyle yapılmaktadır. Çekyat takımları ise 600 Tlden başlayan işçilik fiyatları ile yapılmaktadır. Hal böyle iken sizin koltuk takımınızda bu grupta hangisine girdiğini bilmediğimiz için telefonda fiyat vermek bizim için negatif bir durumdur. O yüzden öncelikli amaç ücretsiz müşteri servisimizi çağırarak yerinde keşif hizmeti almanızı sağlamaktır.

Koltuk Kumaşı: Koltuk kumaşı koltuk döşeme ücretini etkileyen ikinci en önemli unsurdur. Bunun sebebi ise koltuk takımlarına 25-35 metre gibi kumaş gitmesidir. Ve seri imalatı olan saygın bir firmadan güvenilir kalitede bir kumaş almak isterseniz metre fiyatı da 15-60 Tl arasında fiyata yansır. Ama genelde aileler 25-30 Tl lik leke tutmama ve su iticilik özelliği bulunan kumaşlar tercih etmektedir. Örneğin diyelim ki metresi 25 Tl olan bir kumaş seçtiniz ve koltuğunuza 28 metre gibi bir kumaş gitmekte. o zaman kumaş fiyatı 25.28=700 tl gibi bir rakamdır. ve koltuğunuzun işçilik fiyatı da servisimiz tarafından belirlenir. Diğer olaylar; sünger vs vs gibi extra detaylarda fiyata yansımaktadır. Burda rekabet ortamında sizin için tercih sebebi olan şey bizce, resmi açılışı olan ve garantili iş yapan koltuk döşemeciler olmalı. Sonuçta negatif bir durumda muhatap bulmakta zorlanabilir, günübirlik döşeme işleriyle uğraşan art niyetli insanlar tarafından zarara uğratılabilirsiniz…

Ümraniye Koltuk Döşeme atölyesi koltuklarınızı Ümraniye daki evinizden alıp, bir hafta içerisinde döşemesini yapıp garantili bir şekilde tekrar Modoko daki evinize getirir.

Ümraniye lular sizleri de Ümraniye Koltuk Döşeme Atölyesine bekler, Ümraniye daki en iyi döşeme atölyesiyle çalışmanın rahatlığını görmenizi isteriz!

Ümraniye Koltuk Döşeme

Ümraniye Koltuk  Döşeme

Ümraniye Koltuk Tamiri